Partnerzy 24. Inżynierskich Targów Pracy

Demant Technology Center jest częścią grupy William Demant, lidera w dziedzinie innowacyjnych technologii poprawiających życie osób niedosłyszących.
Jesteśmy kreatywnym i pełnym pasji zespołem ludzi tworzących centrum R&D w Warszawie. Naszą siłą jest zaangażowanie oraz chęć, by robić wszystko lepiej. Tworzymy nowatorskie rozwiązania, które ścisłe dostosowujemy do potrzeb zmieniającego się świata i końcowego użytkownika. Stworzyliśmy m.in. aplikacje łączące aparat słuchowy z IFTTT. Pracujemy nad nowoczesnymi narzędziami diagnostycznymi. Nasze produkty to owoc współpracy programistów, analityków biznesowych, projektantów UX, testerów i managerów. Pracujemy z entuzjazmem, ponieważ wiemy, że nasza praca ma wpływ na życie innych ludzi.

 

Atos Polska jest jednym z trzech największych integratorów IT w Polsce, liderem rynku tworzenia i utrzymywania informatycznych rozwiązań wspierających obsługę i samoobsługę klientów firm. Dostarczamy nasze usługi największym graczom z sektorów telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłowego oraz publicznego. Zespół ponad 900 specjalistów Atos Polska pracujących w biurach w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Toruniu i Wrocławiu wspiera klientów w całym procesie realizacji nowych rozwiązań. Do grona naszych klientów należą m.in. Orange, T-mobile, mBank, Bank Millenium, Meritum Bank, PLL LOT, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Sprawiedliwości, Miasto Poznań oraz PGNiG.

RB jest inne: “wystarczająco dobrze” nam nie wystarcza. RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Każdego dnia, w ponad 60 krajach, pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie i starając się dotrzeć do jeszcze lepszych sposobów na dostarczenie naszym konsumentom rewolucyjnych rozwiązań, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. W ten sposób powstają rewolucyjne pomysły, które leżą u podstaw 19 rozpoznawalnych na całym świecie, wiodących marek, takich jak Nurofen, Strepsils, Dettol, Durex, Finish i Vanish. W Polsce RB tworzy fabryka w Nowym Dworze Mazowieckim oraz biuro komercyjne w Warszawie.

Pracodawcy