Partner Główny 25. Inżynierskich targów Pracy

P&G jest jednym z największych globalnych przedsiębiorstw FMCG. Nasze produkty (m.in. Gillette, Pantene, Head&Shoulders, Blend-a-med, Oral-B, Pampers, Always, Vizir, Lenor, Ariel, Fairy) trafiają do 4 miliardów konsumentów na świecie. Zatrudniamy 127 000 osób w 80 krajach. Nasi praktykanci i stażyści prowadzą samodzielne projekty biznesowe pod okiem doświadczonych menedżerów. Jest to świetna okazja, aby sprawdzić się w rzeczywistym środowisku biznesowym i otrzymać ofertę stałej pracy już na studiach. Zapraszamy również studentów i absolwentów, którzy chcą się rozwijać na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w pełnym wymiarze czasu. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów.

Partnerzy 25. Inżynierskich Targów Pracy

PKP Intercity to największy przewoźnik dalekobieżny w Polsce, który łączy centra dużych miast oraz popularne ośrodki turystyczne w kraju, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Każdego dnia przewoźnik uruchamia ponad 360 połączeń. PKP Intercity realizuje niedawno ogłoszoną strategię taborową na lata 2016-2020 z perspektywą do 2023 roku pod hasłem „PKP Intercity – Kolej Dużych Inwestycji”, opiewającą na kwotę ponad 7 mld zł. To największy program inwestycyjny w historii Spółki. Zakłada on zakup i modernizację wagonów, lokomotyw, składów zespolonych oraz przebudowę stacji postojowych. Po zakończeniu programu pociągi PKP Intercity będą zestawione w blisko 80 proc. Z nowego lub zmodernizowanego taboru.

Mars, Incorporated, jest prywatną firmą rodzinną o blisko stuletniej historii oraz właścicielem wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek. Nasza firma działa w wielu segmentach biznesowych: karmy dla zwierząt, czekolady, gum do żucia, cukierków, dań gotowych oraz usług wspólnych. Tak! Mars to nie tylko batony Twix czy Snickers! W Marsie ludzie są dla nas najważniejsi. Ścieżki rozwoju naszych Współpracowników kształtują się zarówno w obrębie lokalizacji w Polsce, jak i za granicą. Wspieramy rozwój, dajemy swobodę działania i oczekujemy odpowiedzialności. Jesteśmy jednym z Najbardziej Pożądanych Pracodawców według badania Antal International oraz jednym z Najlepszych Miejsc Pracy w Europie i na świecie według Instytutu Great Place to Work®.

RB jest inne: “wystarczająco dobrze” nam nie wystarcza. RB jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Każdego dnia, w ponad 60 krajach, pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie i starając się dotrzeć do jeszcze lepszych sposobów na dostarczenie naszym konsumentom rewolucyjnych rozwiązań, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. W ten sposób powstają rewolucyjne pomysły, które leżą u podstaw 19 rozpoznawalnych na całym świecie, wiodących marek, takich jak Nurofen, Strepsils, Dettol, Durex, Finish i Vanish. W Polsce RB tworzy fabryka w Nowym Dworze Mazowieckim oraz biuro komercyjne w Warszawie.

Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. Dentsu Aegis Network dąży do tego, by na całym świecie być partnerem dla klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową. W Polsce, w ramach grupy, działa Isobar Poland Group (agencje Isobar oraz Lubię to – linked by Isobar i hub technologiczny Hypermedia – linked by Isobar), domy mediowe Carat i Vizeum, agencja OHH Posterscope, agencja performance marketingu iProspect, realizujący projekty z zakresu programmatic Amnet oraz agencja Amplifi.

Pracodawcy