fbpx

PARTNER GŁÓWNY 26. INŻYNIERSKICH TARGÓW PRACY

P&G jest jednym z największych globalnych przedsiębiorstw FMCG. Nasze produkty (m.in. Gillette, Pantene, Head&Shoulders, Blend-a-med, Oral-B, Pampers, Always, Vizir, Lenor, Ariel, Fairy) trafiają do 4 miliardów konsumentów na świecie. Zatrudniamy 127 000 osób w 80 krajach. Nasi praktykanci i stażyści prowadzą samodzielne projekty biznesowe pod okiem doświadczonych menedżerów. Jest to świetna okazja, aby sprawdzić się w rzeczywistym środowisku biznesowym i otrzymać ofertę stałej pracy już na studiach. Zapraszamy również studentów i absolwentów, którzy chcą się rozwijać na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w pełnym wymiarze czasu. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów.

Partnerzy 26. Inżynierskich Targów Pracy

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 składów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju. Realizuje strategię Kolej Dużych Inwestycji, która przewiduje 7 mld zł nakładów na nowoczesny tabor. Praca w PKP Intercity daje możliwość udziału w interesujących projektach i inne benefity: dofinansowanie do studiów i nauki języków, karty sportowej, opieki medycznej, a także atrakcyjne zniżki na krajowe i międzynarodowe bilety kolejowe.
DESY is one of the world’s leading accelerator centres. Researchers use the large-scale facilities at DESY to explore the microcosm in all its variety. The accelerators and detectors that DESY develops and builds are unique research tools. The facilities generate the world’s most intense X-ray light, accelerate particles to record energies and open completely new windows onto the universe. That makes DESY not only a magnet for more than 3000 guest researchers from over 40 countries every year, but also a coveted partner for national and international cooperations. The research centre offers specialized training for a large number of professions.
Mars to nie tylko czekolada. 5 segmentów – Petcare, Mars Wrigley Confectionery, Food, Drinks oraz Symbioscience – pomaga nam dotrzeć do miliardów konsumentów i osiągać sprzedaż globalną rzędu 35 mld USD. W Polsce Mars działa od 1992 roku, zatrudnia ponad 2800 Współpracowników w 4 głównych lokalizacjach, gdzie tworzy i rozwija produkty marek m.in.: Pedigree, Whiskas, Sheba, Snickers, Orbit, M&M's, Royal Canin. Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem tworzymy lepszy świat dla ludzi oraz zwierząt.
RB jest producentem domowych środków czystości, środków higieny osobistej i ochrony zdrowia. Jesteśmy światowym liderem wśród firm z branży. Każdego dnia, w ponad 60 krajach, pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie i starając się dotrzeć do jeszcze lepszych sposobów na dostarczenie naszym konsumentom rewolucyjnych rozwiązań, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. W ten sposób powstają rewolucyjne pomysły, które leżą u podstaw marek rozpoznawalnych na całym świecie, takich jak Nurofen, Strepsils, Dettol, Durex, Finish i Vanish. W Polsce RB tworzy fabryka w Nowym Dworze Mazowieckim oraz biuro komercyjne w Warszawie. Fabryka w Nowym Dworze Mazowieckim to największa na świecie fabryka tej korporacji.
Jesteśmy firmą o ponad 150-letniej tradycji, świadcząca usługi w zakresie transportu zbiorowego. Nasza wizja zakłada transport nowoczesny, ekologiczny, szybki i bezpieczny a także przyjazny ludziom. Każdego dnia na stołeczne tory wyjeżdża blisko 400 brygad tramwajowych, które w ciągu miesiąca przejeżdżają ponad 4 miliony kilometrów. Prowadzimy zakupy nowego taboru oraz naprawy i modernizacje infrastruktury torowej, aby wciąż poprawiać komfort i sprawność komunikacji w naszym mieście. W związku z szerokimi planami inwestycyjnymi (nowe torowiska, nowa zajezdnia) w najbliższym czasie poszukiwać będziemy do współpracy inżynierów różnych kierunków. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na jakość życia w naszym mieście - dołącz do nas!

Pracodawcy