fbpx

27. Inżynierskie Targi Pracy

Kolejna edycja Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Warszawskiej to kontynuacja wieloletniej tradycji i doświadczenia w organizacji targów skierowanych do studentów uczelni technicznych. Ideą tej inicjatywy jest ułatwienie pierwszego kontaktu na rynku pracy, zarówno dla rozpoczynającego swoją karierę studenta, jak i poszukującego młodych i utalentowanych pracowników pracodawcy.

Wystawcy otrzymują możliwość korzystnego przedstawienia studentom swojej firmy nie tylko poprzez prezentację na stoisku, ale również poprzez warsztaty czy udział w plebiscycie Pracodawca Dla Inżyniera.

 

 

  • Przyjazne studentom i pracodawcom

  • Wielobranżowe

  • Inżynierskie

  • Studenci uczelni technicznych

POPRZEDNIA EDYCJA

wystawców

Gadżetów promocyjnych

Polubień na facebooku

uczestników

Rozdanych egzemplarzy Katalogów

TARGI MOŻLIWOŚCI

Dołącz do grona naszych partnerów i uczestnicz 27. edycji Inżynierskich Targów Pracy

Nasza dewiza

W myśl dewizy “Inżynierskie Targi Pracy – targi możliwości” chcemy pokazać studentom, że znalezienie pracy nie jest trudne i aby rozpocząć zawodową karierę, należy wykazać się odrobiną kreatywności oraz chęci. Ponadto, do współpracy zapraszamy firmy z różnych branż i sektorów, aby jeszcze pełniej ukazać ogrom możliwości stojących przed młodymi ludźmi.

Zaplanowana przez nas kampania marketingowo-informacyjna ma pomóc zrozumieć studentom w jakim celu organizowane są targi pracy oraz co mogą zyskać poprzez udział. Chcemy pomóc im przełamać lody podczas pierwszych rozmów z potencjalnymi pracodawcami.

Tak wyglądało wydarzenie podczas 25. edycji

Dodatkowe możliwości

Nasze targi oferują znacznie więcej!

Dzięki doświadczeniu, wieloletniej tradycji i innowacyjnemu podejściu tworzymy Inżynierskie Targi Pracy na Politechnice Warszawskiej. Targom towarzyszy szereg innych wydarzeń, takich jak plebiscyt Pracodawca Dla Inżyniera lub Warsztaty i Prelekcje. Te różnorodne działania na rzecz studentów mają na celu pomoc w wyborze najwłaściwszej ścieżki rozwoju kariery zawodowej.

Skontaktuj się z nami

katarzyna.modrzynska@BEST.warszawa.pl

tel.: (+48) 882 038 210

bartosz.zborowski@BEST.warszawa.pl

tel.: (+48) 693 582 294

julita.torzewska@BEST.warszawa.pl

tel.: (+48) 694 040 733

mieszko.niewiarowski@BEST.warszawa.pl

tel.: (+48) 796 422 252