StrefaFirmy

30. Inżynierskie Targi Pracy

Wzmocnij swoją pozycję w społeczności inżynierskiej i znajdź przyszłych liderów wśród naszych uczestników.

KIM SĄ UCZESTNICY TARGÓW?

Nowi Studenci (1-2 rok)

Nowi Studenci (1-2 rok)

Zdeterminowani i pełni energii. Nastawieni na rozwój oraz zdobycie doświadczenia. W przyszłości powrócą na Inżynierskie Targi Pracy w celu znalezienia stałego zatrudnienia, natomiast na ten moment najbardziej interesują ich programy staży i praktyk.

Doświadczeni Studenci (3-4 rok)

Doświadczeni Studenci (3-4 rok)

Zdążyli już poznać swoje dobre strony i zdobyć cenne umiejętności związane z kierunkiem studiów. Znają renomę ITP, a przychodząc na wydarzenie dokładnie wiedzą czego szukają - stałego zatrudnienia. Powracający Absolwenci - Mają już sprecyzowane oczekiwania wobec pracodawcy. Posiadają duże doświadczenie oraz wiedzę na temat rynku pracy. Przychodzą na Targi w konkretnym celu - znaleźć pracę na pełen etat.

Powracający Absolwenci

Powracający Absolwenci

Mają już sprecyzowane oczekiwania wobec pracodawcy. Posiadają duże doświadczenie oraz wiedzę na temat rynku pracy. Przychodzą na Targi w konkretnym celu - znaleźć pracę na pełen etat.

BECOME AN EXHIBITOR

Czym są Inżynierskie Targi Pracy?

Inżynierskie Targi Pracy to projekt realizowany przez studentów zrzeszonych do organizacji poprawiającej ich umiejętności w szerokim zakresie. Jednakże ITP to nie tylko grupa ambitnych, młodych ludzi tworzących to wydarzenie.

  • Bezpośredni kontakt studentów i pracodawców - wymiana wzajemnych oczekiwań między dwoma stronami.
  • Tysiące studentów z 20 wydziałów Politechniki Warszawskiej, których łączy chęć do rozwoju i zdobywania umiejętności związanych z przyszłym zawodem.
  • Kampus Główny Politechniki Warszawskiej - centrum życia studenckiego najlepszej uczelni technicznej w Polsce wg rankingu Perspektywy 2023.
  • 30 lat tradycji i zdobytego w tym czasie doświadczenia.
0
DNI
0
FIRMY
0
PARTICIPANTS

Questionnaire PDI

Best employer Plebiscite
Each year, students of technical universities choose the employer that best meets their expectations. Give us your opinion in the survey and have an impact on the shaping of the labor market.
PDI Plebiscite

Lectures

Przeprowadzenie webinarów i warsztatów
As an exhibitor you have an opportunity to carry out a workshop with talented and ambitious students participating in our event.

WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

 

 

As Orange Polska, we have been participating in the Engineering Job Fair for several years in search of the best talents on the market.
During cooperation with the Fair, we value the professional approach, communication and initiation of the organizers.
Apart from good organization, we can always count on the qualitative increase in the application for internships after the event.

Renata Gąsecka

Orange Polska

 

 

We are pleased to return to the Engineering Job Fair every year. Primarily, attendance never disappoints, which is probably due to intensive promotion and leads to a large number of interesting candidates. Cooperation with the organizers regarding preparations for the event and the organization itself on the spot is carried out flawlessly.

Monika Popiołek

Schneider Electric

Ogromna Ekspozycja

Ogromna Ekspozycja

Będziesz miał okazję zaprezentować swoją firmę przed tysiącami studentów z najlepszych uczelni technicznych. To idealna platforma do budowania marki pracodawcy.

Talent i Potencjał

Talent i Potencjał

Studenci, którzy odwiedzą targi, to przyszli inżynierowie z pasją i zapałem do rozwoju. Zatrudniając ich, zainwestujesz w przyszłość swojej organizacji.

Networking i Relacje

Networking i Relacje

Poznasz potencjalnych pracowników, nawiążesz kontakty z przedstawicielami uczelni oraz innymi firmami, co może prowadzić do inspiracji, ciekawych współpracy i projektów.
LEAVE YOUR CONTACT DETAILS

We will contact you to work out details

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych przez Stowarzyszenie Studentów BEST zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie i zbieranie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Studentów BEST w celu nawiązania kontaktu. Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności. Zostałem również poinformowany o celu ich zbierania, dobrowolności podania, prawie wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom bez mojej zgody.