StrefaFirmy

30. Inżynierskie Targi Pracy

Wzmocnij swoją pozycję w społeczności inżynierskiej i znajdź przyszłych liderów wśród naszych uczestników.

KIM SĄ UCZESTNICY TARGÓW?

Nowi Studenci (1-2 rok)

Nowi Studenci (1-2 rok)

Zdeterminowani i pełni energii. Nastawieni na rozwój oraz zdobycie doświadczenia. W przyszłości powrócą na Inżynierskie Targi Pracy w celu znalezienia stałego zatrudnienia, natomiast na ten moment najbardziej interesują ich programy staży i praktyk.

Doświadczeni Studenci (3-4 rok)

Doświadczeni Studenci (3-4 rok)

Zdążyli już poznać swoje dobre strony i zdobyć cenne umiejętności związane z kierunkiem studiów. Znają renomę ITP, a przychodząc na wydarzenie dokładnie wiedzą czego szukają - stałego zatrudnienia. Powracający Absolwenci - Mają już sprecyzowane oczekiwania wobec pracodawcy. Posiadają duże doświadczenie oraz wiedzę na temat rynku pracy. Przychodzą na Targi w konkretnym celu - znaleźć pracę na pełen etat.

Powracający Absolwenci

Powracający Absolwenci

Mają już sprecyzowane oczekiwania wobec pracodawcy. Posiadają duże doświadczenie oraz wiedzę na temat rynku pracy. Przychodzą na Targi w konkretnym celu - znaleźć pracę na pełen etat.

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

Czym są Inżynierskie Targi Pracy?

Inżynierskie Targi Pracy to projekt realizowany przez studentów zrzeszonych do organizacji poprawiającej ich umiejętności w szerokim zakresie. Jednakże ITP to nie tylko grupa ambitnych, młodych ludzi tworzących to wydarzenie.

  • Bezpośredni kontakt studentów i pracodawców - wymiana wzajemnych oczekiwań między dwoma stronami.
  • Tysiące studentów z 20 wydziałów Politechniki Warszawskiej, których łączy chęć do rozwoju i zdobywania umiejętności związanych z przyszłym zawodem.
  • Kampus Główny Politechniki Warszawskiej - centrum życia studenckiego najlepszej uczelni technicznej w Polsce wg rankingu Perspektywy 2023.
  • 30 lat tradycji i zdobytego w tym czasie doświadczenia.
0
DNI
0
FIRMY
0
UCZESTNIKÓW

Pracodawca dla Inżyniera

Plebiscyt na najlepszego pracodawcę
Każdego roku studenci uczelni technicznych wybierają wśród firm pracodawcę, który najbardziej spełnia ich oczekiwania. Przekaż nam swoją opinię w ankiecie i miej wpływ na kształtowanie rynku pracy.
Plebiscyt PDI

Prelekcje

Przeprowadzenie webinarów i warsztatów
Jako wystawca Inżynierskich Targów Pracy mają Państwo możliwość przeprowadzenia webinarów ze studentami biorącymi udział w wydarzeniu.

WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

 

 

Jako Orange Polska już od kilku lat bierzemy udział w Inżynierskich Targach Pracy w poszukiwaniu najlepszych talentów na rynku.
Podczas współpracy przy Targach zawsze cenimy sobie profesjonalne podejście, komunikację i zaangażowanie organizatorów.
Oprócz dobrej organizacji, zawsze możemy liczyć także na wzrost jakościowy aplikacji na praktyki po samym wydarzeniu.

Renata Gąsecka

Orange Polska

 

 

Z przyjemnością rokrocznie wracamy na Inżynierskie Targi Pracy. Przede wszystkim frekwencja nigdy nie zawodzi, co jest pewnie zasługą intensywnej promocji i prowadzi do dużej liczby interesujących kandydatów. Współpraca z organizatorami dotycząca przygotowań do eventu oraz sama organizacja na miejscu jest prowadzona bez zarzutu.

Monika Popiołek

Schneider Electric

Ogromna Ekspozycja

Ogromna Ekspozycja

Będziesz miał okazję zaprezentować swoją firmę przed tysiącami studentów z najlepszych uczelni technicznych. To idealna platforma do budowania marki pracodawcy.

Talent i Potencjał

Talent i Potencjał

Studenci, którzy odwiedzą targi, to przyszli inżynierowie z pasją i zapałem do rozwoju. Zatrudniając ich, zainwestujesz w przyszłość swojej organizacji.

Networking i Relacje

Networking i Relacje

Poznasz potencjalnych pracowników, nawiążesz kontakty z przedstawicielami uczelni oraz innymi firmami, co może prowadzić do inspiracji, ciekawych współpracy i projektów.
ZOSTAW SWOJE DANE KONTAKTOWE

Skontaktujemy się z Państwem w sprawie współpracy

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych przez Stowarzyszenie Studentów BEST zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie i zbieranie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Studentów BEST w celu nawiązania kontaktu. Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności. Zostałem również poinformowany o celu ich zbierania, dobrowolności podania, prawie wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom bez mojej zgody.