PARTNER GŁÓWNY

Procter & Gamble to największa na świecie firma produkująca towary konsumpcyjne, prowadząca działalność w 80 krajach.

PARTNERZY

Istniejemy od ponad 150 lat, lecz zmieniamy się każdego dnia. Czystość miasta, bezpieczeństwo i rozwój ekologicznego transportu miejskiego to dla nas priorytet. W trosce o komfort pasażerów wciąż unowocześniamy nasz tabor, planujemy także nieustanną rozbudowę torowisk. Dlatego do współpracy poszukujemy nieustannie inżynierów- absolwentów różnych kierunków technicznych. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na jakość życia w naszym mieście – dołącz do nas!

Jesteśmy Software Housem, który specjalizuję się w realizacji projektów IT, wspieraniu firm w transformacji cyfrowej, outsourcingu i doradztwie informatycznym. Chcemy, aby biznes naszych partnerów zyskał jeszcze więcej. Nasz zespół to entuzjaści, którzy nie stoją w miejscu i ciągle szukają nowych wyzwań. Łączymy wieloletnie doświadczenie ze świeżym spojrzeniem wykwalifikowanych inżynierów. Wykorzystujemy technologie takie jak Camunda BPMN, Java, Angular, Google Cloud Platform oraz IBM BPM. Aktualne rekrutacje możesz znaleźć na stronie justjoin.it oraz na naszym FB https://www.facebook.com/devapopl i LI https://www.linkedin.com/company/devapopl/

Energoelektronika to dziedzina przyszłości. W połączeniu z niemiecką jakością, za którą stoi marka TRUMPF, polskie rozwiązania technologiczne są stosowane w najbardziej innowacyjnych produktach na świecie. Jako firma dostarczająca rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu High-Tech takich jak szkło architektoniczne, ogniwa słoneczne czy półprzewodniki zawsze jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Dlatego szukamy osób, które są gotowe wnieść i realizować odważne pomysły. Zacznij swoją przygodę z TRUMPF Huettinger od stażu wakacyjnego w jednym z naszych działów: R&D, Jakości, ProductLine, Zakupów, Produkcji, IT, Marketingu oraz HR.

Orange Polska to 20 różnych obszarów działania: od techniki, sieci, badań i rozwoju, przez cyberbezpieczeństwo po Business Intelligence. Dla pracowników oznacza to dostęp do ponad 320 specjalizacji w ramach jednej firmy, co przekłada się na zróżnicowane środowisko pracy, uczestnictwo w projektach na skalę ogólnopolską oraz możliwość wdrażania nowoczesnych technologii. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy tu pracują i wartości, jakie wnoszą. Sukces osiągamy dzięki bezpośredniej komunikacji i przyjacielskim relacjom w pracy. Aby być w czołówce stawiamy na dynamiczne działanie. Dzięki poszukiwaniu nowych inspiracji i uczciwemu podejściu do biznesu tworzymy przyszłość.

T-Mobile to nie tylko praca. Tworzymy prawdziwą społeczność. Uwielbiamy się łączyć… i nie przestajemy się dzielić – tym, co mamy najlepsze: #TeamMagenta – Fantastyczny zespół ludzi z pasją #Agile – Najnowsze technologie i innowacyjne projekty #HomeOffice – Praca zdalna nawet 5 dni w tygodniu #Magenta Start-T – program stażowy dla prawdziwych influencerów Dowiedz się więcej na http://pracujwtmobile.pl/ https://www.facebook.com/tmobilekariera/

We are the world’s fastest-growing network of trading platforms, operating in 30+ countries around the world. We help people buy and sell cars, find housing, get jobs, buy and sell household goods, and much more. With more than 20 well-loved local brands including Avito, OLX, Otomoto, and Property24, our solutions are built to be safe, smart, and convenient for our customers. We are powered by a team of 10,000+ people, working across 5 continents in offices all around the world.

PGNiG TERMIKA to firma z branży energetycznej należąca do Grupy Kapitałowej PGNiG. Wytwarzamy ciepło i energię elektryczną w kogeneracji, a nasze zakłady na terenie Warszawy i okolic posiadają moc pozwalającą na zaspokojenie ok. 60% zapotrzebowana stolicy w energię elektryczną. PGNiG TERMIKA wraz ze spółkami zależnymi, tworzą znaczącą na polskim rynku energetycznym Grupę Kapitałową PGNiG TERMIKA. Siła naszej firmy oparta jest na czterech wartościach: odpowiedzialności, wiarygodności, jakości i partnerstwie. Naszym największym zasobem są ludzie, dlatego pracownikom zapewniamy szkolenia i zdobywanie uprawnień. Wspólnie tworzymy energetyczne miejsce pracy!

Mars Incorporated jest rodzinną firmą o ponad stuletniej historii oraz właścicielem wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek, m.in.: Snickers, Mars, Orbit, Pedigree, Whiskas czy Royal Canin. Jesteśmy jedną z największych prywatnych fi rm i globalnym liderem rynku FMCG. 5 segmentów – Petcare, Mars Wrigley Confecti onery, Food, Drinks oraz Symbioscience – pomaga nam dotrzeć do miliardów konsumentów. W Polsce Mars działa od 1992 roku, zatrudnia 3200 Współpracowników w 7 lokalizacjach m.in. Warszawie, Poznaniu i Niepołomicach k. Krakowa. Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem tworzymy lepszy świat dla ludzi i zwierząt. Dowiedz się o nas więcej na http://www.marskariera.pl.

pl_PL