PARTNER GŁÓWNY

.Jesteśmy firmą o ponad 150-letniej tradycji. Nasza wizja zakłada transport nowoczesny, ekologiczny, szybki i bezpieczny a także przyjazny ludziom. W tym celu wciąż unowocześniamy tabor oraz prowadzimy modernizacje infrastruktury torowej. Przed nami największy w historii Polski program budowy ponad 20 km nowych tras tramwajowych: połączenia na Wilanów, budowa linii kolejowej na ul. Kasprzaka oraz budowa nowej zajezdni na Annopolu.

W związku z szerokimi planami inwestycyjnymi poszukujemy do współpracy inżynierów różnych kierunków w tym absolwentów mechaniki, mechatroniki, elektroniki, elektrotechniki, energetyki, budownictwa, informatyki i transportu.
Organizujemy również praktyki zawodowe dla osób kształcących się na uczelniach wyższych. Rozwijamy przyszłych inżynierów i techników w obszarach związanych m.in. z mechatroniką, elektroenergetyką, informatyką, elektroniką, automatyką, inżynierią ruchu. Oferujemy możliwość poszerzania wiedzy zawodowej w oparciu o różne ścieżki kariery przy zachowaniu work-life balance. Z nami można dalej się rozwijać, realizując ciekawe projekty. Jeśli chcesz mieć realny wpływ na jakość życia w naszym mieście – dołącz do nas!

PARTNERZY

Wspaniali ludzie sprawiają, że Schneider Electric jest wspaniałą firmą.
Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca szczytny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?
Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w dziedzinie zarządzania energią i automatyki. Naszym celem jest wsparcie Klientów w wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania i zrównoważony rozwój. Nazywamy to podejście Life Is On.
Znajdź swój istotny cel dzięki karierze w Schneider Electric!

Jesteśmy generalnym wykonawcą obiektów przemysłowych na potrzeby produkcji, magazynowania oraz logistyki e-commerce. Budujemy w formule Zaprojektuj i Wybuduj w całej Polsce. W ciągu dwóch pierwszych lat działalności oddaliśmy do użytkowania ponad 350 tys. m2, a kolejne 436 tys. m2 jest w trakcie realizacji. Naszymi inwestorami i najemcami są m.in.: Panattoni Europe, TERG S.A. (Media Expert), DB Schenker, InPost, Carrefour Polska, Samsung, Poczta Polska oraz DTW Logistics. Budujemy przy użyciu nowych technologii, korzystając z najlepszych materiałów i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Nasz zespół, to 90 specjalistów wyróżniających się zaangażowaniem, odpowiedzialnością i partnerskim podejściem, co wpływa na dobrą atmosferę i możliwości rozwoju.

Mars jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG. Do naszych najbardziej znanych marek należą, m.in. Pedigree, Royal Canin, M&M’s, Snickers, Twix, Orbit, Skittles czy Whiskas. U nas możesz rozwijać się w takich działach jak: Marketing, Sprzedaż, Łańcuch Dostaw, Logistyka, Inżynieria, Finanse, Badania i Rozwój. W Mars wierzymy, że świat jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj, a tym ambicjom towarzyszą działania ponad 140,000 Współpracowników w 80 krajach.

 P&G to jedna z największych, globalnych firm branży FMCG. Początki P&G sięgają 1837 roku, kiedy to współpracę rozpoczęli William Procter i James Gamble. Od tamtego czasu niewielkie przedsiębiorstwo, początkowo produkujące i sprzedające mydło oraz świece, stało się jednym z największych przedsiębiorstw, dostarczających produkty konsumentom w ponad 180 krajach. Nasze produkty pojawiają się w codziennym życiu ludzi na wszystkich kontynentach.
Są wśród nich marki takie jak m.in: Pampers, Ariel czy Always. Dzięki programom stażowym rozwijane są szerokie kompetencje, owocujące kontynuacją kariery na samodzielnych stanowiskach managerskich. Każdy obszar biznesowy niesie ze sobą ogrom możliwości – stałego rozwoju i nabywania nowych umiejętności.

pl_PL