MAIN PARTNER

P&G to jedna z największych, globalnych firm branży FMCG. Początki P&G sięgają 1837 roku, kiedy to współpracę rozpoczęli William Procter i James Gamble. Od tamtego czasu niewielkie przedsiębiorstwo, początkowo produkujące i sprzedające mydło oraz świece, stało się jednym z największych przedsiębiorstw, dostarczających produkty konsumentom w ponad 180 krajach. Nasze produkty pojawiają się w codziennym życiu ludzi na wszystkich kontynentach. Są wśród nich marki takie jak m.in: Pampers, Ariel czy Always. Dzięki programom stażowym rozwijane są szerokie kompetencje, owocujące kontynuacją kariery na samodzielnych stanowiskach managerskich. Każdy obszar biznesowy niesie ze sobą ogrom możliwości – stałego rozwoju i nabywania nowych umiejętności.

PARTNERS

ABB jest wiodącą globalną firmą technologiczną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Integrując produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych z rozwiązaniami cyfrowymi, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności. Za sukcesem firmy stoi 105 tys. utalentowanych pracowników w ponad 100 krajach, którzy kontynuują ponad 130 letnią historię ABB. Chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności? Odwiedź www.abb.com

Jesteśmy liderem rynku telekomunikacyjnego w Polsce, częścią Deutsche Telekom, największego operatora z Unii Europejskiej. Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów indywidualnych i biznesowych. W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół. Stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #Magentateam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Mars to jedna z największych prywatnych firm na świecie i globalny lider rynku FMCG. Jesteśmy rodzinną firma z ponad stuletnią tradycją – i jesteśmy z tego dumni. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj. Tym śmiałym ambicjom towarzyszą działania ponad 130 tysięcy naszych Współpracowników w 80 krajach na całym świecie. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT® czy SKITTLES®. Dbamy też o naszych czworonożnych pupili, dostarczając im najwyższej jakości produkty, m. in.: PEDIGREE®, WHISKAS®, SHEBA® czy ROYAL CANIN®. To tylko niektóre z naszych marek!

Wszyscy znają markę Biedronka – jesteśmy w Polsce od prawie 30 lat. Nasza sieć składa się z 3250 sklepów, w których 92% produktów jest polskiego pochodzenia. W sklepach spożywczych z sympatycznym owadem w logo zakupy robi codziennie ponad 4 miliony klientów. Jesteśmy częścią grupy Jeronimo Martins i jako największy pracodawca w kraju zatrudniamy ponad 75 000 pracowników w biurach, sklepach oraz 16 centrach dystrybucyjnych. Oferujemy bogaty pakiet ponad 20 benefitów i programów wsparcia. Dbamy o ciągły rozwój naszych pracowników dając im dostęp do platformy szkoleniowej, kursów językowych czy szkoleń zewnętrznych.

Tramwaje Warszawskie służą mieszkańcom stolicy od ponad 150 lat. Każdego roku podróżuje z nami ponad 250 milionów pasażerów. Naszym głównym celem jest zapewnienie nowoczesnej, szybkiej i bezpiecznej zbiorowej komunikacji tramwajowej w całej Warszawie. Odpowiadamy także za: • zakup, eksploatację i utrzymanie taboru tramwajowego, • prowadzenie przedsięwzięć inwestycyjnych w zakresie budowy, rozbudowy i remontów obiektów infrastruktury torowo- sieciowej i budynków. Zatrudniamy blisko 3 700 pracowników w czterech Zakładach Realizacji Przewozów, Zakładzie Naprawy Tramwajów, Zakładzie Energetyki Trakcyjnej i Torów oraz w dwudziestu trzech działach (komórkach organizacyjnych). Tramwaje Warszawskie to nie tylko motorniczowie – to również pracownicy zaplecza technicznego, pracownicy administracyjni i inżynierowie.

Orange Polska to 20 różnych obszarów działania: od techniki, sieci i rozwoju, przez łańcuch dostaw, marketing i HR. Dla pracowników oznacza to dostęp do ponad 320 specjalizacji w ramach jednej firmy, co przekłada się na zróżnicowane środowisko pracy, uczestnictwo w projektach na skalę ogólnopolską oraz możliwość wdrażania nowoczesnych technologii. Co nas wyróżnia? – współpraca ze start-upami – własne laboratoria – Orange Labs – wsparcie najmłodszych w edukacji nt. technologii – Fundacja Orange

PGNiG TERMIKA to firma z branży energetycznej należąca do Grupy Kapitałowej PGNiG. Wytwarzamy ciepło i energię elektryczną w kogeneracji, a nasze zakłady na terenie Warszawy i okolic posiadają moc pozwalającą na zaspokojenie ok. 60% zapotrzebowana stolicy w energię elektryczną. PGNiG TERMIKA wraz ze spółkami zależnymi, tworzą znaczącą na polskim rynku energetycznym Grupę Kapitałową PGNiG TERMIKA. Siła naszej firmy oparta jest na czterech wartościach: odpowiedzialności, wiarygodności, jakości i partnerstwie. Naszym największym zasobem są ludzie, dlatego pracownikom zapewniamy szkolenia i zdobywanie uprawnień. Wspólnie tworzymy energetyczne miejsce pracy. Studentów zapraszamy na praktyki i płatne staże w ramach programu „TERMIKA dla Energetyka”.

Trafford IT istnieje od 10 lat. Od samego początku 100% naszej działalności to cybersecurity. Dostarczamy najnowsze technologie należące do światowych liderów branży, specjalizujących się m.in. w bezpieczeństwie: sieci, aplikacji webowych, baz danych, środowisk chmurowych, DevOps, haseł kont uprzywilejowanych i stacji końcowych. Współpracujemy z największymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi, firmami energetycznymi i instytucjami publicznymi w Polsce. Trafford IT to zespół 35 osób, z których 25 stanowi team inżynierski, uznawany za jeden z najbardziej profesjonalnych na rynku. Zapewniamy: elastyczny grafik, angażującą pracę przy bardzo ciekawych projektach, udział w szkoleniach, możliwość rozwoju zawodowego, unikalną atmosferę pracy, cykliczne integracje, pakiet ubezpieczeniowy. Zapraszamy do naszego teamu!

Realizujemy inwestycje zaawansowane technologicznie oraz przyjazne środowisku. Specjalizujemy się w dostarczaniu obiektów przemysłowo-magazynowych najwyższej jakości popartymi certyfikatami BREEAM. Współpracujemy z Deweloperami w Polsce oraz korzystamy z usług Podwykonawców, dbając o szczegóły każdego etapu budowy. Nasze doświadczenie i znajomość rynku pozwalają na pełną optymalizację kosztów przy utrzymaniu wysokiej jakości oraz terminowym wykonaniu inwestycji. Jako Generalny Wykonawca działamy w formule „Design and Build”. Wspieramy Klientów od momentu projektowania, po oddanie obiektu do użytku. Harden Construction to firma silna doświadczeniem naszych pracowników. Wielu z nich działa w obszarze budownictwa przemysłowego od wielu lat, biorąc udział w realizacjach obiektów magazynowych i produkcyjnych w Polsce.

en_GB