Warsztaty

Zapisz się na wybrane warsztatyFirma:

Procter&Gamble

Data:

2020-03-17 10:15

Liczba uczestników:

30


Probably you have seen a lot of recruitment announcements with 'Agile' as one of the key skills expected. Probably you have already heard about Scrum, Product Owners and Development Teams and somethings about the artifacts and rituals that is requires? Do you want to try how it?s like? Come and join our workshop where we will demonstrate what does Agile feel like, what are our challenges and how do we do it in real life.Firma:

Reynaers Aluminium Sp. z o.o.

Data:

2020-03-17 10:15

Liczba uczestników:

30-40


Celem warsztatu jest zaprezentowanie i promocja systemu Reynaers- pokazania kierunków rozwoju projektowania z wykorzystaniem narzędzi do projektowania 3D np. Revit , dokonywanie analiz inżynierskich tworzonych konstrukcji, prosty sposób wprowadzanie zmian w projekcieFirma:

VINCI

Data:

2020-03-17 12:15

Liczba uczestników:

30-40


30 minutowa prezentacja połączona z dyskusją na temat możliwości wykorzystania powierzchni drogi w celach innych niż tylko funkcja komunikacyjnaFirma:

PKP Intercity S.A.

Data:

2020-03-17 12:15

Liczba uczestników:

20


Kolej to złożony organizm. Aby uruchomić jeden pociąg, konieczne jest zaangażowanie wielu osób ? pracowników technicznych weryfikujących sprawność taboru, ekipy sprzątającej, dyspozytorów zarządzających ruchem kolejowym, personelu pokładowego (konduktorów i kierowników pociągu), maszynistów, kasjerów, pracowników infolinii czy osób odpowiedzialnych za podawanie informacji na dworcach. A to jeszcze nie wszyscy! W sytuacjach kryzysowych konieczna jest również współpraca z służbami takimi jak np. Straż Ochrony Kolei. Menedżerowie pracujący na kolei, poza doskonałą znajomością taboru czy wiedzą na temat zasad prowadzenia ruchu kolejowego, muszą posiadać umiejętność holistycznego patrzenia na proces przewozu, identyfikować ryzyka i zarządzać nimi, proponować rozwiązania i możliwości usprawnień, a przede wszystkim rozumieć, że wszystko to robią dla PASAŻERA! Zaproponowane przez nas ćwiczenie będzie symulacją zadań menedżera odpowiedzialnego za organizację przejazdu pociągu specjalnego.Firma:

Orange Polska

Data:

2020-03-17 14:15

Liczba uczestników:

30


Jesteś Panem swojego sukcesu. Dlatego już teraz zastanów się, czy w świadomy sposób budujesz swój własny wizerunek na uczelni, podczas zajęć czy też w pierwszej pracy. Jeśli: -chcesz robić dobre wrażenie na innych -chcesz wpłynąć na to, jak ludzie Cię zapamiętują i co o Tobie mówią -zależy Ci na wyróżnieniu się na rynku; przyjdź na warsztat "Jak pozycjonować się na rynku pracy aby wszyscy o nas mówili? Personal branding w praktyce." Na warsztacie dowiesz się od czego zacząć budowanie własnej marki, z których liderów warto brać przykład oraz jak niektóre wpadki mają przełożenie na resztę kariery.Firma:

Henkel Polska sp. z o.o.

Data:

2020-03-17 14:15

Liczba uczestników:

30-40


wykład w języku angielskimFirma:

Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.

Data:

2020-03-18 10:15

Liczba uczestników:

20


Zapraszamy do wspólnego odkrywania praktycznych zagadnień, nad którymi pracują nasi specjaliści. Tematyka wymaga znajomości CAD oraz zagadnień z zakresu elektroniki i elektryki. Będziemy pracować w zespołach- zwycięska ekipa może spodziewać się niespodzianki.Firma:

PGNiG TERMIKA SA

Data:

2020-03-18 10:15

Liczba uczestników:

20


Podczas warsztatu omówiona zostanie charakterystyka pracy i możliwości jednostki wytwórczej opalanej gazem (CCGT) oraz otoczenie rynkowe ? rynek energii elektrycznej, rynek gazu oraz uprawnień do emisji. Wyciągniemy wnioski dotyczące prowadzenia produkcji pod kątem maksymalizacji zysku, zgodnie z najlepszymi praktykami zabezpieczania marży i minimalizacji ryzyka.Firma:

Procter&Gamble

Data:

2020-03-18 10:15

Liczba uczestników:

30


Don't miss the opportunity to join case study organized by Procter & Gamble to find out secrets of Business Intelligence. You will have a chance to put yourself in FMCG planning leader shoes, work on forecasting real event from the customers. PS. Take your laptops with you, we will work with MS Excel.Firma:

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Data:

2020-03-18 12:15

Liczba uczestników:

15


W obszarze Hi-Tech środowisko pracy jest bardzo dynamiczne, aby pozostać konkurencyjnym, trzeba umieć się szybko dostosować do ciągle zmieniających się wymagań rynku. Pomocnym w tym jest podeście Agile, które nie tylko może być wykorzystywane do zarządzania zmianami softwarowymi, ale również z powodzeniem sprawdza się przy zarządzaniu całymi projektami, których składowymi są: projektowanie komponentów PCBA, projektowanie elementów mechanicznych, testowanie energoelektroniki. Dzięki warsztatom poznacie rozwiązania pozwalające efektywnie zarządzać projektami zaawansowanych urządzeń przemysłowych jaki i innych mniejszych projektów związanych z życiem codziennym.Firma:

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Data:

2020-03-18 12:15

Liczba uczestników:

30


Kończysz studia techniczne i zastanawiasz się jak zaplanować swoją ścieżkę kariery? Studia MBA czy kurs menedżerski? Wybór należy do Ciebie. Zapraszamy na spotkanie z ekspertami biznesu, którzy doradzą Ci co robić. Podczas warsztatu, dowiesz się, jakie czekają na Ciebie możliwości oraz jak połączyć umiejętności techniczne z biznesem. Specjalnie dla studentów Politechniki Warszawskiej, już jesienią, zostanie uruchomiona kolejna edycja bezpłatnego programu Certificate in Business for Engineers- kursu menedżerskiego, finansowanego z środków UE. Przyjdź i poznaj rozwiązania dla najlepszych.Firma:

ING Bank Śląski

Data:

2020-03-18 12:15

Liczba uczestników:

20


UX Designer to ktoś, kto projektuje doświadczenia użytkowników. Na warsztatach, które poprowadzą dla Was pracownicy ING Banku Śląskiego: - poznacie historie UX Designerów, którzy zaczynali swoje kariery w ING od Stażu z Lwem - zobaczycie jak wygląda praca kreatywna w banku - sprawdzicie jak wygląda jeden z etapów pracy UX Designera - otrzymacie praktyczne wskazówki, które pomogą Wam zacząć budowanie swojej kariery. Zaplanowaliśmy dla Was praktyczne ćwiczenia, świetną atmosferę i przestrzeń na Q&A. Dla kogo jest to spotkanie? Na warsztaty zapraszamy studentów i absolwentów, którzy lubią słuchać, rozwiązywać problemy innych ludzi, są przy tym kreatywni i zwinnie poruszają się w świecie technologii.Firma:

Mondelez

Data:

2020-03-18 14:30

Liczba uczestników:

30-40


Wykład przekrojowy obejmujący wszystkie etapy projektowania zakładu: - Ekonomiczne, społeczne i środowiskowe kryteria wyboru lokalizacji fabryki - Jak dużą fabrykę należy wybudować - Znaczenie projektowania procesów na etapie projektowania - Projektowanie procesów produkcyjnych - Przygotowanie inwestycji - Finansowe uzasadnienie inwestycji fabryki - Projektowanie procesów produkcyjnych - Przygotowanie inwestycji - Finansowe uzasadnienie inwestycji - Realizacja inwestycji - VSU (Vertical Start UP) - CQV (Commisioning, Qualification, Validation) W trakcie wykładów zostanie pokazanych dużo praktycznych przykładów ? błędów i dobrych decyzji jakie można podjąć przy projektowaniu fabryk.


Kontakt

Weronika Kosiorek

+48 698 391 934

weronika.kosiorek@best.warszawa.pl