Workshops

Sign up for selected webinars

On March 15-16, we invite you to interesting lectures conducted by experts from various companies. At the webinars, you will learn how to use your engineering competences in a practical way in your professional career, and you will learn the atmosphere and secrets of working in the industries you are interested in. 

Wybierz webinar idealny dla siebie.

Jeżeli chcesz się zapisać na więcej niż 1 prelekcję, odśwież stronę!!

Dziękujemy za udział w webinarach. Do zobaczenia za rok!!

Zapisy na warsztat w BCG Platinion

Podczas warsztatu dowiesz się jak w praktyce wyglądają projekty technologiczne wdrażane w największych firmach świata. Następnie w formie gry wcielisz się w rolę członka zespołu kreującego produkt smart band. Zbadaj rynek, zaplanuj strategię i dobierz odpowiednie digitalne narzędzia, a także zadbaj o dobre relacje z klientem i odpowiednie prowadzenie teamu. Na końcu przygotuj pitch i poczuj atmosferę spotkania z CEO.

Aby zarejestrować się na wyjście do Firmy BCG Platinion wypełnij formularz oraz prześlij swoje CV na e-mail: weronika.kozlowska@best.warszawa.pl.
Rejestracja trwa do 28.03.2022 roku. O potwierdzeniu zgłoszenia poinformujemy Cię drogą mailową najpóźniej do dnia 29.03.2022 roku.

Politykę prywatności firmy BCG Platinion można pobrać tutaj.

Contact

Weronika Kozłowska

+48 500 201 591

weronika.kozlowska@best.warszawa.pl