Inżynierskie Targi Pracy

Idealna okazja do spotkania z przedstawicielami firm, poznania potencjalnych pracodawców oraz stawianych wymogów, a także szansa ubiegania się o wymarzoną praktykę, staż a nawet pracę!

Darmowe szkolenia i warsztaty o zróżnicowanej tematyce, przeznaczone dla studentów wszystkich kierunków.

Warsztaty

Zapoznaj się z harmonogramem i tematyką oferowanych warsztatów i szkoleń. Wybierz temat idealny dla Ciebie! Nie zapomnij się zapisać!

Prelekcje

Wpływowi ludzie świata biznesu podzielą się cenną wiedzą i zainspirują Was do działania.

Prelekcja

Nie masz pomysłu na siebie i swoją karierę? Zobacz temat prelekcji i znajdź inspirację, aby Twoja kariera zawodowa odzwierciedlała Twoje marzenia.

Pełny harmonogram Inżynierskich Targów pracy i różnych wydarzeń im towarzyszących.

Informacje o tym, jak przygotować się na targi pracy, aby zachwycić pracodawcę.

Zapoznaj się z mapą targów, aby dowiedzieć się, gdzie szukać wymarzonego pracodawcy.

Poznaj naszych wystawców i znajdź coś dla siebie.

WARSZTATY PODCZAS 23. ITP

Wystawcy organizują warsztaty podczas obu dni targów. Każdy student znajdzie warsztat, który go zainteresuje. Rozwój umiejętności twardych, miękkich i innych zagadnień wartych poznania przed rozpoczęciem swojej ścieżki kariery.

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT!

TARGI JUŻ ZA CHWILĘ!

Years
Months
Days
Hours
Minutes
Seconds

Wybierz najlepszego Pracodawcę dla Inżyniera.

„Plebiscyt Pracodawca dla Inżyniera” to największe badanie studenckie w Polsce. Ma na celu wyłonienie firmy, która zdaniem studentów uczelni technicznych oferuje najlepsze warunki zatrudnienia. Wypełnij ankietę i roześlij wygenerowany link swoim znajomym – osoba z największą ilością wejść wygra iPada lub GoPro.

Nie bądź bierny – kształtuj rynek pracy. Raporty z badania co roku prezentowane  są największym firmom inżynierskim, by mogły one wdrożyć informacje od studentów w swoje działania.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: www.pracodawcadlainzyniera.pl

Zobacz raport z poprzedniej edycji

POPRZEDNIA EDYCJA

Dni wystawowe

Warszawskich Uczelni

Warsztatów

wystawców

mkw powierzchni wystawowej

Uczestników

22. Inżynierskie Targi Pracy

Zobacz, krótki filmik obrazujący poprzednią edycję targów pracy na Politechnice Warszawskiej!

SPONSOR GŁÓWNY

LOT Aircraft Maintenance Services sp. z o.o.

Indywidualny dostawca usług związanych z obsługą techniczną samolotów. W ciągu wielu lat zdobyliśmy doświadczenie i wypracowaliśmy najwyższe standardy oferowanych przez nas produktów i usług. Obsługujemy floty lotnictwa cywilnego oraz wykonujemy prace na rzecz agend rządowych. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, wykonywane według ścisłych procedur, a każdy etap prac jest poddawany ścisłej kontroli.

SPONSORZY

NASI WYSTAWCY

PARTNERZY

Patroni honorowi

Współorganizator

PATRONI

Patroni medialni

ORGANIZATORZY

To właśnie my tworzymy tegoroczną edycję!

BEST WARSAW

Board of European Students of Technology

Jesteśmy międzynarodową organizacją studencką skupiającą 96 uczelni technicznych w 33 krajach Europy. W Polsce istnieje 6 grup lokalnych – jedna z nich działa na Politechnice Warszawskiej. To my!

Naszym podstawowym celem jest wykształcenie nowej generacji euro-inżynierów. Dlatego też pomagamy studentom w poszukiwaniu praktyk i pracy. Projekty takie jak Targi Pracy, Spotkania z Pracodawcą czy bezpłatny portal pracy www.bestoferta.pl informują studentów o wymaganiach stawianych przez firmy i aktualnych sposobach rekrutacji. Studenci mogą również wziąć udział w warsztatach odbywających się w czasie tych wydarzeń.

Nie zapomnijmy, że jako studenci lubimy się bawić. Z tej okazji organizujemy wielki bal karnawałowy Karnavauli, czy wielki turniej gier komputerowych BEST Games Tournament. Dodatkowo w przyjemny sposób zdobywamy wiedzę na kursach międzynarodowych BEST Courses cztery razy do roku.

 

BĄDŹ Z NAMI CAŁY CZAS!