Inżynier serwisu

Dowolna forma zatrudnienia
pełnoetatowa
M2M Team Sp. z o.o.
Description

Firma M2M Team, lider w dziedzinie nowoczesnych technologii i automatyki, poszukuje kompetentnej osoby na stanowisko Inżyniera Serwisu. Poszukujemy kandydata z doświadczeniem w obszarze elektroniki, automatyki, sieci komputerowych oraz chłodnictwa, który dołączy do naszego zespołu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług serwisowych.

Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu automatyki, elektroniki, informatyki lub pokrewnego.

2. Doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżyniera Serwisu w obszarze automatyki przemysłowej.

3. Znajomość systemów automatyki przemysłowej oraz programowania sterowników PLC.

4. Doświadczenie w konfiguracji i diagnostyce sieci LAN.

5. Znajomość zagadnień związanych z chłodnictwem oraz systemami klimatyzacyjnymi.

6. Umiejętność samodzielnej diagnozy i naprawy usterek technicznych.

7. Dobra znajomość narzędzi diagnostycznych oraz oprogramowania związanej z automatyką.

8. Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.

Obowiązki:

1. Realizacja serwisu, konserwacji oraz naprawy systemów automatyki przemysłowej.

2. Diagnoza i usuwanie usterek związanych z układami sterowania PLC.

3. Konfiguracja i diagnostyka sieci LAN w kontekście systemów automatyki.

4. Diagnostyka i konserwacja systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych.

5. Współpraca z klientami w zakresie szkoleń oraz wsparcia technicznego.

6. Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.