ABOUT US

Już od prawie 30 lat Inżynierskie Targi Pracy dają studentkom i studentom szansę na znalezienie wymarzonej pracy. W dniach 12 i 13 marca 2024 roku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej tysiące przyszłych inżynierów będą miały okazję poznać oferty firm, skonsultować swoje CV oraz uczestniczyć w warsztatach przygotowanych przez naszych Partnerów. 

Best Employers

Find out about the offer of over 100 companies, find out what skills employers are looking for and what the recruitment process looks like.

Labor market trends

Find out what skills employers are looking for.

Workshops and lectures

Wybierz z ponad 20 warsztatów i prelekcji, poznaj naszych Partnerów i dowiedz się jak praca u nich może Cię rozwinąć.

CV Consulting

Consult your CV and cover letter with the Careers Office and test yourself on a trial interview.

Start your career

The Engineering Job Fair at the Warsaw University of Technology is a unique opportunity to start a professional career. Every year, thousands of students find a job or internship by participating in the Event organized by BEST Warsaw.

Talk to the representatives in the group or alone, make direct contact and spread your wings in your dream job.
0
DNI
1
EMPLOYERS
0
PARTICIPANTS

Workshops

Weź karierę w swoje ręce i zajrzyj do bogatej oferty warsztatów, które przygotują specjalnie dla nas tegoroczni partnerzy Inżynierskich Targów Pracy. Razem ze specjalistami z branży stworzymy około 20 prelekcji obejmujących zarówno umiejętności twarde, jak i miękkie. Zapisz się - zdobądź kompetencje pomocne przy stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy i stwórz szeroką bazę kontaktów.

Employer for the Engineer

Each year, students of technical universities choose the employer that best meets their expectations. Give us your opinion in the survey and have an impact on the shaping of the labor market. Fill in the questionnaire indicating your expectations towards your dream employer and contribute to selecting the best ones!

MAIN PARTNER

Tramwaje Warszawskie

Tramwaje Warszawskie służą mieszkańcom stolicy od ponad 150 lat. Ich celem jest zapewnienie nowoczesnej, szybkiej i bezpiecznej komunikacji tramwajowej w Warszawie.

PARTNERS


Od ponad pięciu pokoleń Mars opracowuje produkty i usługi, które ludzie i ich czworonożni pupile po prostu uwielbiają. Od zawsze jesteśmy firmą opartą na Zasadach. Chociaż nasza przeszłość napawa nas dumą, nie zapominamy o przyszłości. Wszystko, co robimy, jest oparte na wizji pozytywnego wpływu na ludzi i miejsca, z którymi jesteśmy związani.


RWE to jeden z wiodących inwestorów w energetykę odnawialną, który prężnie dąży do zbudowania świata pełnego zielonej energii. Dzięki szeroko zakrojonej strategii inwestycyjnej, rozwojowej oraz międzynarodowej współpracy wszystkich oddziałów, RWE zamierza do 2030 roku zwiększyć swoją moc wytwórczą w ramach zielonych źródeł energii do 50 gigawatów w skali globalnej. Firma ma swoje oddziały na atrakcyjnych rynkach Europy, Ameryki Północnej oraz regionu Azji i Pacyfiku. RWE zatrudnia około 19 000 osób na całym świecie i stawia sobie jasny cel: do 2040 roku osiągnąć neutralność klimatyczną. Jeśli chcesz, możesz nam w tym pomóc! 


Jesteśmy liderem w dziedzinie cyfrowej transformacji automatyki i zarządzania energią. Świadczymy usługi, które spełnią Twoje potrzeby — od doradztwa w zakresie efektywności energetycznej i zrównoważonego prowadzenia działalności do optymalizacji eksploatacji zasobów. Oferowane przez nas technologie pomagają zwiększyć wydajność, obniżyć koszty i osiągnąć cele zrównoważonego rozwoju.

Reckitt jest światowym liderem wśród firm z branży zdrowie i higiena. Każdego dnia, w ponad 60 krajach, pracujemy w najlepszych zespołach, kwestionując dotychczasowe myślenie i starając się dotrzeć do jeszcze lepszych sposobów na dostarczenie naszym konsumentom rewolucyjnych rozwiązań, które podniosą standard ich życia i zadowolą ich rodziny. W ten sposób powstają rewolucyjne pomysły, które leżą u podstaw wielu rozpoznawalnych na całym świecie marek, takich jak Harpic, Dettol, Durex, Finish i Vanish

ORGANISERS

BEST Warsaw Student's Association

Board of European Students of Technology (BEST) jest międzynarodową organizacją studencką skupiającą 88 grup lokalnych w 31 krajach Europy. W Polsce istnieje 6 takich grup – jedna z nich działa na Politechnice Warszawskiej od ponad 34 lat. To właśnie my! 

W ciągu długoletniej działalności mieliśmy okazję realizować wiele projektów o różnorodnej tematyce takich jak Inżynierskie Targi Pracy, hackathon BEST Hacking League, czy cykl kursów międzynarodowych BEST Courses. Dobrze wiemy, czego potrzebują studenci, bo sami nimi jesteśmy! Robimy wszystko, aby uczelnia nie kojarzyła się tylko z nauką. Zostań jednym z nas: twórz wyjątkowe projekty, zawieraj przyjaźnie na całe życie, dostrzegaj swój nieodkryty potencjał i czerp satysfakcję z tego, co robisz.

Our team

Inżynierskie Targi Pracy organizujemy od 30 lat. Jesteśmy grupą studentów, która łączy profesjonalizm z czerpaniem przyjemności z tego co robi. Zgrany zespół to podstawa naszego działania, motywujemy się wzajemnie do działania i ciągłego rozwoju osobistego. Naszym celem jest stworzenie wydarzenia, które pomoże studentom postawić pierwsze kroki na rynku pracy i rozpocząć karierę zawodową.

Recommendations

 

 

As Orange Polska, we have been participating in the Engineering Job Fair for several years in search of the best talents on the market.
During cooperation with the Fair, we value the professional approach, communication and initiation of the organizers.
Apart from good organization, we can always count on the qualitative increase in the application for internships after the event.

Renata Gąsecka

Orange Polska

 

 

We are pleased to return to the Engineering Job Fair every year. Primarily, attendance never disappoints, which is probably due to intensive promotion and leads to a large number of interesting candidates. Cooperation with the organizers regarding preparations for the event and the organization itself on the spot is carried out flawlessly.

Monika Popiołek

Schneider Electric

Articles

Komunikacja tramwajowa na świecie przeżywa renesans. Także Warszawa wpisuje się w ten trend, realizując ambitny program inwestycyjny – m.in. zwiększając Read more
W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie technologia odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu naszej codzienności. W ubiegłym roku doświadczyliśmy innowacji w Read more
Współczesny rynek pracy stawia wiele wyzwań przed młodymi absolwentami, którzy wchodzą na rynek z dyplomami, ale bez doświadczenia zawodowego. Jakie Read more
Komunikacja tramwajowa na świecie przeżywa renesans. I także Warszawa wpisuje się w ten trend, realizując w tym zakresie ambitny program Read more
Tramwaje Warszawskie towarzyszą mieszkańcom stolicy już od 156 lat. I choć stoi za nami długai bogata historia, to dziś stawiamy Read more
Zarządzanie czasem to proces planowania i kontrolowania, ile czasu poświęcamy na określoną czynność. Dobre gospodarowanie czasem zwiększa naszą produktywność i Read more
Jak wszyscy świetnie pamiętamy, marcu 2020 roku nasza rzeczywistość obróciła się o 180stopni. Próbując się w niej odnaleźć stawaliśmy w Read more
Rozmowa z koordynatorką 27. ITP Aby przybliżyć Wam lepiej historię i wyzwania, które stanęły przed grupą projektową Inżynierskich Targów Pracy Read more
We are all curious who turned out to be the best in this year's "Employer for an Engineer" Plebiscite! In this article you will find all the information... Read more